25.XI - 15.XII SUPER PROMOCJE na Praskiej Giełdzie Spożywczej

22 Listopada 2011 liczba wyświetleń: 3409

Szanowni Państwo, w dniach 25 listopada - 15 grudnia Praska Giełda Spożywcza zaprasza na SUPER PROMOCJE.

 

 

 

 

Hurtownie biorące udział w SUPER PROMOCJI:

 1. Alosa – ryby, przetwory rybne i owoce morza - W promocji m.in.: konserwy (BMC i Baltica) – 5 proc. rabatu za zgrzewkę oraz paprykarz szczeciński (BMC) – 15 proc. rabatu za zgrzewkę.
 2. Amido – artykuły ogólnospożywcze - W promocji 20 artykułów: napoje, soki, syropy, sosy, tłuszcze, koncentrat pomidorowy, majonez, chrzan, ogórki konserwowe i przekąski.
 3. Amigo – artykuły ogólnospożywcze - W promocji m.in.: mak, kasza gryczana, ryż, orzechy, śliwki kalifornijskie, morele, rodzynki, pieprz.
 4. Apex – drób i wędliny - W promocji mięso z gęsi marynowane, pasztet z indyka, żywiecka z indyka, krakowska, kabanosy wieprzowe i drobiowe, szynka wieprzowa.
 5. Bać-Pol – artykuły ogólnospożywcze - Na koszyk zakupów – rabat 4 proc. Promocje na poszczególne artykuły w hali. Upominki.
 6. Bruno-Tassi – mięso i wędliny - Produkty w promocji są ustalane osobno każdego dnia i oznaczone wywieszkami.
 7. Burdelas – owoce, warzywa i cytrusy - Przy zakupie cytrusów za co najmniej 200 zł, warzyw i owoców za co najmniej 300 zł – rabat 5 proc.
 8. Damil - alkohole - W promocji kilka wybranych marek win.
 9. Ejart – mięso i wędliny - Każdego dnia sprzedaż pięciu wybranych produktów – oznaczonych napisem „super promocja”.
 10. Gonciarz – opakowania i produkty dla gastronomii - W promocji 20 artykułów, w tym: torby, tace, ręczniki, gąbki, mydła, mopy, chusteczki i serwetki.
 11. Marpol – artykuły ogólnospożywcze - W promocji 41 produktów, w tym: ryby, sery, makarony, napoje, soki, przekąski, bakalie, słodycze, kawa, przyprawy.
 12. Ostro-Pol – mięso i wędliny - W promocji 20 artykułów: boczki, schaby, polędwice, szynki, berlinki, kabanosy, kiełbasy.
 13. Pacop – napoje i piwo - Kilku gatunków piwa z Łomży – z rabatem 3,5 proc. Tylko dla klientów z zezwoleniem na sprzedaż.
 14. Partner - jaja - W promocji jaja klasy A i wielkości M – po 10 szt. z rabatem 10 proc. przy zakupie minimum 360 szt.
 15. Reda - napoje - W promocji Hoop cola, Coca cola, soki Tarczyn, wody mineralne i smakowe, sól kujawska.
 16. Reg-Drób – drób i wędliny - Sprzedaż w atrakcyjnych cenach trzech wybranych produktów – każdego dnia innych.
 17. Tomas – artykuły ogólnospożywcze - W promocji 10 artykułów nabiałowych, tłuszczowych i dla produkcji cukierniczej z rabatem 8 proc.
 18. Wir – mięso i wędliny - Rabaty przy zakupie za co najmniej 1000 zł – 2 proc., przy zakupie za co najmniej 2000 zł – 4 proc.
 19. Zemar – słodycze - W promocji m.in.: pryncypałki (Gerard) paczkowane i luzem oraz wafle kakaowe (Tago).
 20. BNP Paribas Bank - usługi bankowe - Oferuje promocje na wybrane produkty bankowe, m.in. kartę kredytową.