Produkty tradycyjne

Majonez Kielecki

Producent:

adres: Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”
ul. Mielczarskiego 93-95
25-726 Kielce
tel/fax: 41 347 98 00 email: sekretariat@wspspolem.com.pl www: www.wspspolem.com.pl

Sprzedaż w hurtowniach:

AMIDO, AMIGO, Bać-Pol S.A. , EUROCASH (BATNA), MARPOL, TOMAS, ŻAN II

Opis produktu:

Majonez Kielecki to pierwszy polski majonez produkowany na skalę przemysłową. Jego recepturę opracowano na podstawie tradycyjnych, domowych przepisów, dzięki czemu produkt zyskał niepowtarzalny wyrazisty smak i uznanie konsumentów. Na bazie Majonezu Kieleckiego powstała nawet polska norma na majonez, wyznaczająca wzór, do którego aspirowali kolejni producenci. Smak zbliżony do domowych wyrobów i kremową konsystencję zawdzięcza recepturze opartej na tradycyjnych składnikach. Majonez Kielecki nie zawiera substancji konserwujących. Dzięki temu od lat święci triumfy nie tylko na polskich stołach.

Produkowany od 1959 roku, był nagradzany przez specjalistów z dziedziny kulinariów, organizacje konsumenckie i branżowe. Potwierdzeniem jego wysokiej jakości są m.in.: Znak „Najwyższa Jakość Quality International”, tytuł „Dobry Produkt 2010” czy godło promocyjne „Poznaj Dobrą Żywność”. W niezależnym badaniu TNS OBOP został wskazany przez Polaków jako jedna z polskich marek, ciesząca się największym uznaniem, najczęściej wybierana i godna polecenia.

„Kielecki” świetnie sprawdza się jako składnik sałatek, dodatek do jaj, kanapek, wędlin czy tostów. Doskonale podkreśla smak potraw, sprawiając, że właściwie nie wymagają one żadnych dodatkowych przypraw. Odpowiednio przechowywany zachowuje świeżość przez trzy miesiące. Produkt nie zawiera glutenu.

Skład: olej roślinny rafinowany, musztarda (woda, ocet, gorczyca, cukier, sól, zioła), woda, żółtka jaj kurzych (7,0%).

Gramatura: słoik 170 ml, słoik 250 ml, słoik 310 ml