Wynajem powierzchni reklamowej na terenie PGS

Niniejszym mamy przyjemność zaprezentowania Państwu możliwości wynajmu powierzchni reklamowej na terenie Praskiej Giełdy Spożywczej zlokalizowanej przy ulicy Piłsudskiego 180 w Ząbkach/k Warszawy.

Praska Giełda Spożywcza to jeden z największych rynków hurtowych w Polsce. Giełda usytuowana jest w Ząbkach, na granicy z warszawską Pragą - znajduje się w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum Stolicy. Dziennie teren Praskiej Giełdy Spożywczej odwiedza od 2 500 do 4 000 stałych i nowych klientów. Giełda zaopatruje 61% sklepów z prawobrzeżnej części Warszawy.

Cennik

Koszt zamieszczenia reklamy zróżnicowany jest pod względem wielkości tablicy reklamowej:

  1. Tablice o wymiarach ~500x300cm - 350,00 zł netto za 1 stronę
  2. Tablice o wymiarach ~300x200cm - 250,00 zł netto za 1 stronę

Koszty projektu graficznego, wydruku

Koszt produkcji baneru zlecony przez Wynajmującego wynosi 30 zł/netto/1m2. Najemca nie jest jednak zobowiązany do zlecania wynajmującemu produkcji baneru, może to zrobić we własnym zakresie.

Konstrukcje

Obecnie na terenie Praskiej Giełdy Spożywczej znajduje się 7 konstrukcji reklamowych, w tym jedna jednostronna i sześć dwustronnych. Poniższa mapa przedstawia położenie tablic reklamowych z uwzględnieniem konkretnych wymiarów.

Korzystne rabaty

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę proponujemy korzystne rabaty. Wszystko zależy od długości kampanii reklamowej oraz od ilości wybranych nośników reklamowych.

  • Kampania dwumiesięczna: - 10%
  • Kampania 3-4 miesięczna: - 20%
  • Za każdą dodatkową konstrukcję reklamowa: - 5%.

Płatność

Czynsz, oraz inne należności Najemca będzie płacił Wynajmującemu miesięcznie z góry po otrzymaniu faktury VAT.

Jak się z nami skontaktować?

Działu Marketingu

tel.: +48 22 77 15 763 | kom: +48 500 026 148

marketing@pgsgrupa.pl